BtcTurk PRO, Chill-Out Festivali’nde sahnede!

BtcTurk PRO, Chill-Out Festivali’nde sahnede!

Chill-Out Festivali, Urla, 2022

BtcTurk |PRO, Chill-Out Festivali’nde Sahnede!

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 4,8 milyon kullanıcı sayısına ulaşan BtcTurk, Türkiye’yi müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. BtcTurk | PRO, bu yıl 2.’si düzenlenecek olan Chill-Out Festivali’nin Urla ayağının sponsorluğunu üstleniyor.

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, müzik sponsorluklarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin ilk doğa dostu dijital festivali SPACE 102’nin yanı sıra kış aylarında Erciyes Dağı’nın karla kaplı doğasında müzikseverleri elektronik müzik ile buluşturan BtcTurk, Urla’da düzenlenecek olan Chill-Out Festivali’nin 2.’sini ayağının da sponsorluğunu üstleniyor.

BtcTurk | PRO’nun #BtcturkPROileSahnede konseptiyle ‘Yeryüzünde Cennet’ mottosu altında katılımcılarına her sene müzik odaklı, farklı deneyim imkanlarıyla buluşturan Chill-Out Festivali, bu senenin 2. etabını 19 Haziran’da Urla Sahne Human’s Concert Hall’da yeniliklerle ve heyecanlı anlarla dolu bir güne imza atmaya hazırlanıyor.

Festivalde BtcTurk standında sürpriz hediyeler katılımcıları bekliyor

Müziğin evrensel, birleştirici gücünü Lounge FM 96’nın küresel ve vizyoner bakış açısı ile birleştiren muhteşem festivalde, sadece elektronik müzik sevenlere değil birçok farklı tarza hitap eden line-up’ı ile tüm müzik tutkunlarına eşsiz bir deneyim imkânı sunuluyor. #BtcTurkPROileSahnedekonseptiyle Chill-Out festivalinin 2. sahne sponsorluğunu üstlenen BtcTurk, müzikseverlerleri Bitcoin ile buluşturmayı da hedefliyor. Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 4.8 milyon kullanıcıya ulaşan BtcTurk, festival alanında kuracağı BtcTurk | PRO’nun standına müzikseverlere Bitcoin hakkında bilgilendirici içeriklere sunarken, birbirinden güzel hediyeleri de festival katılımcılarına ulaştıracak.

BtcTurk Hakkında

2013 yılında Kerem Tibuk tarafında kurulan ve CEO’luğunu Özgür Güneri’nin yaptığı Türkiye’nin en büyük kriptopara işlem platformu BtcTurk, kripto alım satım platformu olarak hizmet veriyor. 1 Temmuz 2013’te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BtcTurk’ün 850 çalışanı bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, 4,8 milyon kullanıcısına 7/24 hizmet veriyor.

Exit mobile version